Elektrosistēma un treileru apgaismojums

Paturot prātā visus noteikumus, kas attiecas uz dažādiem drošības veidiem, pilnībā funkcionējoša elektrosistēma un treilera apgaismojums ir būtisks. Tāpat ir īpaši svarīgi būt redzamiem, ja jūsu transportlīdzeklis velk treileri vai dzīvojamo piekabi. Tomēr vissvarīgākais ir tas, lai elektrosistēmas starp transportlīdzekli un vilkto treileri strādātu un apkārtējie satiksmes dalībnieki viegli ieraudzītu transportlīdzekļa lukturu signālus.

Elektrosistēma

Treilera elektrosistēma un apgaismojums sastāv no savienotāja, kabeļa un lampām. Savienotājs savieno treileri ar automašīnas elektrosistēmu, lai iedegtos treilera lukturi. Protams, treilerim vai dzīvojamai piekabei jābūt darba kārtībā esošiem aizmugurējiem lukturiem, rādītājiem un pozīcijas gaismām. Treilera savienotājs ir vai nu 7, vai 13 ceļu. Jums vien jāizvēlas, kurš atbilst jūsu transportlīdzeklim. Ja rodas jebkāda neziņa par vajadzīgo, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs jums palīdzēsim. Ja transportlīdzeklim ir 13 ceļu savienotājs un treilerim 7 ceļu vai otrādi, protams, piedāvājam adapterus, kas šo problēmu atrisinās.

Dažādi lukturu veidi

Treilera vai dzīvojamās piekabes lukturiem visā transportlīdzeklī jābūt tāda paša veida. Ja vēlaties mainīt lampas modeli, vajadzētu nomainīt visas attiecīgās lampas treilerī, lai nodrošinātu, kas viss darbosies, kā nākas. Parastās lampas ir arī iespējams nomainīt ar LED gaismām. LED gaismas piedāvā vairākas priekšrocības, piemēram, salīdzinājumā ar parastajām lampām tās lietojamas ilgāk. Arī ar LED gaismu izmantošanu parasto vietā saistās daži nozīmīgi vides saudzēšanas aspekti. Valeryd piedāvā plašu LED gaismu klāstu. Piedāvājam arī pilnus apgaismojuma komplektus, kas iekļauj visas nepieciešamās daļas, piemēram, treilera savienotāju, treilera kabeļus un aizmugurējās gaismas. Tajos iekļautas arī spraudes un knaibles.