Treileru asis un riteņu bremzes

Treileru asis

Treilera ass ir pilnībā funkcionējoša treilera vai dzīvojamās piekabes galvenais elements. Ja ass tikusi bojāta, nolietojusies vai cietusi no korozijas, tā būs jānomaina. Ja vajadzīgs labot jūsu treilera riteņu bremzes, parasti labāk un lētāk ir visu nomainīt tā vietā, lai labotu vecu, nolietotu asi.

Ar bremzēm aprīkotas un bezbremžu treileru asis

Pie Valeryd atradīsiet gan ar bremzēm aprīkotu treileru asis, gan bezbremžu treileru asis no vairākiem ražotājiem un dažādos izmēros. Maz ticamajā gadījumā, ja jūsu treilerim vai dzīvojamai piekabei vajadzīgā ass nebūs pieejama, varam jums izveidot asi pēc pasūtījuma. Ja tā, jums tikai ar mums jāsazinās, lai vienotos par piegādes laiku un cenu.

Pilns asu komplekts treileriem

Tāpat tirgū piedāvājam pilnus asu komplektus, kas sastāv no asīm, savienotājuzmavām, kā arī visām daļām bremžu pārcelšanai.

Valeryd arī piedāvā vaļīgās treileru asis neatkarīgi no tā, vai treileris ir vai nav aprīkots ar bremzēm.
Bezbremžu treileru asis:
mums ir bezbremžu treileru asis 750–1000 kg
Ar bremzēm aprīkotu treileru asis:
mums ir ar bremzēm aprīkotu treileru asis 750–1800 kg

Izvēloties asi treilerim vai dzīvojamai piekabei, jāievēro tālāk norādītie nosacījumi

Kas ir pašreizējās ass ražotājs? Ja neesat pārliecināts, tas var būt norādīts vai nu uz rumbas vāka, uz plāksnītes uz asu korpusa, vai uz bremžu enkura plāksnes aizmugures. Tagad nosakiet, kādas savienotājuzmavas jums ir. Visbeidzot, jums jāzina jūsu treilera kopējais svars un jāpārbauda A, B un C mērījumi. Kad tas paveikts, jums jāizvēlas ass no tā paša ražotāja ar pareizajiem izmēriem un maksimālo svaru, kas atbilst jūsu treilera kopējai masai vai vienam līmenim virs tās. Tāpat atcerieties pārbaudīt bremžu diametru.

Spēku apvienošana ar Valeryd sniegs jums partneri, kas ar labām zināšanām un kompetenci jums nodrošinās daļas, kas atbilst jūsu kompānijas vai individuālajām sevišķajām un unikālajām vajadzībām. Pieņemiet lēmumus, zinot, ka viss tiks izpildīts un paveikts apstiprinātajā veidā.