Piekabes atbalsta riteņi un atbalsta kājas treileriem un dzīvojamām piekabēm

Patiesību sakot, piekabes atbalsta riteņi un atbalsta kājas ir laba doma. Tās ir īpaši nozīmīgas jūsu dzīvojamās piekabes vai treilera vispārīgai drošībai. Piemēram, piekabes atbalsta riteņi tiek uzgriezti daudzas reizes. Ņemot to vērā, ir īpaši svarīgi, lai piekabes atbalsta riteņi un atbalsta kājas būtu ražotas ar visaugstāko kvalitāti. Tā ir garantija, lai jūs justos pārliecināti gan pārvietojot savu transportlīdzekli, gan tad, kad tas apstājies.

Piekabes atbalsta riteņi

Kā jau minēts, piekabes atbalsta ritenis ir svarīga jūsu treilera sastāvdaļa. Piekabināt un pārvietot treileri vai dzīvojamo piekabi būs daudz vieglāk ar labu piekabes atbalsta riteni. Tā nozīmi viegli saprast, un par šo velkamā transportlīdzekļa daļu jārūpējas, lai būtu droši, ka tās kapacitāte vienmēr ir vislabākā. Ja uzturēsiet to labā stāvoklī un, kad nepieciešams, laikā nomainīsiet, jums būs transportlīdzeklis, kas būs stabils uz ceļa un droši stāvēs, kad būs novietots.

Atbalsta kājas

Kā priekšā saka nosaukums, atbalsta kāja ir statnis, kas palīdz balstīt un stabilizēt jūsu treileri vai dzīvojamo piekabi. Virsmas kvalitāte, uz kādas atrodas jūsu velkamais transportlīdzeklis, ir ļoti būtiska. Nav ieteicams treileri vai dzīvojamo piekabi novietot vienkārši jebkur, jo pastāv ierobežojumi tam, ko var izturēt atbalsta kāja. Atbalsta kājas nav veidotas, lai balstītu visu treilera vai dzīvojamās piekabes svaru. Tāpēc jums jāatceras novietot transportlīdzekli uz labas virsmas, neatkarīgi no tā, vai tas ir uz īsu vai ilgu laiku.