Savienotājgalviņas un inerces bremzes treileriem un dzīvojamām piekabēm

Vai jūsu treilerim vajadzīga savienotājgalviņa vai inerces bremze? Valeryd ir atbilde uz šo jautajumu. Mēs ražojam augstas kvalitātes inerces bremzes un savienotājgalviņas, kas der vairumam tirgū pieejamo dzīvojamo piekabju un treileru. Ar mums varat justies droši vienmēr.

Savienotājgalviņa/sakabe

Valeryd produktu klāstā atradīsiet arī savienotājgalviņas ar bremzēm aprīkotiem treileriem svarā 750–3500 kg un bezbremžu treileriem svarā 750–1200 kg. Ja neesat droši, vai konkrētā savienotājgalviņa ir piemērota jūsu treilerim, to viegli var noskaidrot. Vienkārši meklējiet mūsu mājaslapā.

Inerces bremzes

Reizēm redzami ģeniālu tehnoloģiju piemēri, kas var jūs pārsteigt; inerces bremze ir viens šāds piemērs. Šāda veida bremze palēnina treilera kustību ar paša treilera svara palīdzību. Valeryd inerces bremzes ir ideāli piemērotas ar bremzēm aprīkotiem treileriem un dzīvojamām piekabēm svarā no 950 līdz 3500 kg.

Plašāka informācija

Pati inerces bremze vagonam tiek piestiprināta ar sakabi. Dizaina tehnika ietver sakabes ievietošanu caurulē, kas var kustēties uz priekšu un atpakaļ, kas nozīmē, ka, automašīnai bremzējot, inerces bremze tiek sastumta kopā. Inerces bremze un riteņu bremzes tiek savienotas, izmantojot bremžu pārnešanu. Spēks, kas rodas, no caurules inerces bremzē tiek pārnests uz riteņu bremzēm, izmantojot vadus un stieņus. Inerces bremzē ģenerētais spēks aktivizē riteņu bremzēs esošo bremžu mehānismu. Tad starp ritenim pievienoto bremžu disku un bremžu klučiem rodas berze. Berze nozīmē, ka treilera ātrums samazinās un transportlīdzekļu kombinācija palēninās. Ģeniāls risinājums, kas tiešām atvieglo darbu, kaut ko pārvietojot no punkta A uz B.