Pneimatiskās atsperes, spiedošās pneimatiskās atsperes

Lai vienkāršiem vārdiem izskaidrotu, kas ir pneimatiskā atspere, minēsim, ka reizēm to sauc arī par pneimatisko amortizatoru. Tā darbojas kā parasta kompresijas atspere, taču tai ir slāpējošas īpašības. Parasti pneimatiskās atsperes lieto, kad vajadzīga kontrolēta treilera sānu, lūku un automašīnu, laivu, dzīvojamo piekabju, iekārtu un lauksaimniecības iekārtu motoru pārsegu atvēršana un aizvēršana. Tā palīdz darboties šīm dažādajām ierīcēm, un transportlīdzekļa darbības kļūst vienmērīgakas un efektīvākas.

Plaša lietojuma joma

Pneimatiskajām atsperēm ir liela un plaša lietojuma joma. Papildus iepriekš jau nosauktajām lietojuma jomām, tās lieto arī veselības aprūpes sektora aprīkojumā, mēbeļu industrijā, ventilācijas amortizatoros un dažāda veida ierīcēs, elektriskajā aprīkojumā un iekārtu daļās. Šo saraksts var būt ļoti garš, un tas aptvers visu veidu industrijas. Pneimatiskās atsperes ir ļoti noderīgas, tās var aiztaupīt daudz lieka darba.

Papildu mērķi

Viena no papildu lietojuma jomām ir smagu daļu celšana manuāli ar pneimatiskās atsperes vai pneimatiskā amortizatora, kā tos reizēm dēvē, palīdzību. Ja vēlaties uzzināt vairāk vai nepieciešama papildinformācija, vienkārši piezvaniet mums.

Pneimatiskās atsperes lieliskais potenciāls

Pneimatiskās atsperes potenciālo lietojuma veidu ir ļoti daudz. Tās ir jūsu idejas un inovācijas, kas kopā ar pneimatisko atsperi var izveidot funkcionālus produktus. Robežas nosaka vien jūsu izdoma.

Tehniskā informācija

Pneimatiskā atspere sastāv no virzuļa korpusa, klaņa, virzuļa un plombām. Zem augsta spiediena tā piepildīta ar slāpekli, lai veidotu pretspēku līdz 2500 N. Slāpeklis ir inerta gāze, kas nozīmē, ka tā nedegs, nesprāgs un tā nav indīga. Turklāt pneimatiskā atspere satur ne tikai slāpekli, bet arī nedaudz eļļas. Eļļa nodrošina optimālu ieeļļošanu un atsperei gājiena beigās sniedz hidraulisku slāpējumu.

Pneimatiskās atsperes nav jāapkopj. Klani nedrīkst ieeļļot ar taukiem vai smērvielām. Klani nedrīkst krāsot, un to jāaizsargā no triecieniem.

Valeryd pneimatiskās atsperes darbojas temperatūrā no -35 grādiem pēc Celsija līdz +90 grādiem pēc Celsija. Pneimatiskās atsperes nedrīkst tikt karsētas vai ievietotas atklātā liesmā.